“Én és az EU” rajzpályázat

2021.04.27.

Az “Én és az EU” rajzpályázatra iskolánk több kisdiákja is készített pályaművet. Drégelyvári Tamás II. Cselóczky Emese III. helyezést ért el Ivanicsné Hugyecz Mária felkészítésével. A diákok és felkészítőjük is értékes ajándékokat vehettek át. Több tanulónk is különdíjban részesült: Kelemen Sára 1.a, Matuska Judit 1.a, Puskás Patrícia 1.a, Varga Dorottya 1.a, Ivanicsné Hugyecz Mária tanítványai, Orszáczky Radován 1.b Molnár-Holman Diána tanítványa, Bulejsza Barnabás 3.a, Drozgyik Áron 3.a, Fogarasi Laura 3.a, Görgényi Csenge 3.a, Marcalek Dorka 3.a, Matuska Fanni 3.a Sass Barbara 3.a Bálint Magdolna tanítványai, Noll Anita 3.b Belovainé Nacsa Henriett diákja, Halmágyi Kira 4.a és Laukó Réka 4.a, Verebes Réka tanítványai, Balogh Mira 4.b, Fodor Rebeka 4.b, Kapcsos Mira 4.b, Lakatos Ramóna 4.b Molnár-Holman Diána diákjai. Jutalmukat családias közegben, az alsó tagozatosok tapsával kísérve vehették át. Emellett minden olyan osztály nevében, ahol pályamunka készült, hangszórót és pendrive-t vehetett át az osztályfőnök. Az iskola sportszerkészlete is új röplabdákkal, focilabdákkal gazdagodott, miután intézményünkből érkezett a legtöbb pályamunka a versenyre. Gratulálunk minden kisdiákunknak és felkészítő tanáraknak! Köszönjük, hogy tovább öregbítették iskolánk jó hírét!