Körzeti Mezei futóverseny (2022. október 17.)

2022.10.17.
A Körzeti Mezei futóverseny eredményei
Négy csapattal és négy korcsoportban csak egyéni versenyzővel vettünk részt a Körzeti Mezei futóversenyen Nagyorosziban, azaz 38 tanulóval. A tanulók nagy létszámú indulásában, utaztatásában segítséget kaptunk a Tankerülettől, külön busszal utazhattunk. 142 tanuló érkezett erre a sporteseményre. Két csapatunk aranyéremmel, két csapatunk ezüstéremmel, három egyéni
tanulónk aranyéremmel, két tanulónk ezüstéremmel és öt tanulónk bronzéremmel zárta a versenyt.
Legkisebbjeink: Gere Zétény, Annus Dorka volt. Második korcsoportosaink: Csósza Panna, Makara Zorka, Józsa Lili, Poncsák Villő, Sinka Noémi, Szikora Letti, Jamrik Larion, Gere Hunor, Kir Attila, Mahács Ágoston, Gáspár Ambrus, Hegedűs Bálint, Dobsonyi Ádám, Szkubán Zalán, Erdély Nándor.
Harmadik korcsoport képviselői, lányaink: Varga Fruzsina, Pálmai Emilia, Hunyadkürti Anna, Szkubán Réka, fiaink: Bulejsza Barnabás, Gáspár Benedek, Juhász Levente, Haffner Bence, Végh László, Annus
Roland, Csósza Áron, Vasas Zétény, Tóth Máté, Hanzi Levente, Rákóczi Benedek.
Legnagyobb lányaink: Kiszely Lilla, Hodur Danka Dóra,
fiúk közül: Keglovits Milán, Tornyi Márton képviselte iskolánkat. Jó hangulatban zajlott a verseny, szinte nyárias volt az idő. Sok szülő érkezett a helyszínre, hogy biztassák tanulóinkat. Csapatunk egységes, összetartó magatartást mutatott, mindenki örült a másik sikerének és buzdították egymást.
Maglódiné Sági Gabriella